Pronájem prostor

Pro lepší přehlednost jsme rozdělili pronájem prostor na dvě sekce: Stará část a Nová část budovy. Je možné pronajmout si je zvlášť nebo celý objekt najednou - dle účelu pronájmu. Společnou částí je dvůr, kde je v letních měsících postaven stan a k dispozici jsou i rozkládací lavice a stoly - jejich potřebu je ale při objednávání nutno potvrdit!!!

Upozornění: komunitní centrum není ubytovací zařízení, proto je vždy nutné si pronajmout minimálně starou část objektu, kde se v patře prostory pro možné přespání nacházejí! 

V prostorách KCT je možné se připojit k WIFI. 


Stará část

Jihovýchodní část budovy, kterou původně byla fara, tvoří přízemí a jedno nadzemní podlaží. V přízemí se nachází kuchyně, jídelna (nebo zasedací místnost), kaple, sklep, pánské a dámské WC a jedno WC u kuchyně s úklidovou místností a přípravná místnost. V patře se nachází pokoje o různých velikostech a sociální zařízení. 

Kuchyně: kuchyně je zařízená nádobím a inventářem pro přípravu jídel pro cca 50 lidí, dvěma dvojdřezy, plynovým sporákem se čtyřmi kolečky, elektrickou troubou, lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou a dvěma varnými konvicemi. Je nutné se ale v případě přípravy jídla pro velkou oslavu informovat na vámi potřebnou vybavenost! 

Jídelna/zasedací místnost: prostor pro cca 35 osob, stoly a židle, jedna dětský jídelní stolička, v rohu se nachází krb, místnost je vybavena rolovatelným projekčním plátnem. 

Kaple: možno využít k drobným bohoslužbám nebo k soukromému zamyšlení. 

Sklep: Chladný sklep ve skále vhodný pro uchování studených nápojů či nenáročných zákusků - nikoli však dortů. 

Pokoje v patře o různé velikosti. Jsou k dispozici molitanové matrace, postupně vybavujeme postelemi. Jsou nutné vlastní lůžkoviny. 

Pokoj č. 1: max. 6 osob, WC

Pokoj č. 2: dvě postele, možná přistýlka, WC, sprcha

Pokoj č. 3 a 4: propojený pokoj vhodný pro skupiny dětí, přibližně 15 osob, 2xWC, 2xsprcha

Pokoj č. 5: max. 3 osoby

Pokoj č. 6: max. 4 osoby

Pokoj č. 7: max. 10 osob, pokoj je vymalován dětskými motivy a vybaven dětským koutkem vč. postýlky, WC


Nová část

Hlavním prostorem nové části je tělocvična, která se využívá i pro pořádání oslav pro více lidí - cca 50 osob. V patře se nachází mateřské centrum (prostor je vyřazen z možnosti pronájmu) a posilovna. 

Tělocvična: prostor s parketovou podlahou, možno využít jak ke sportovním aktivitám (např. ping-pong, součást inventáře), tak k pořádání společenských akcí. 

Bezbariérové WC se sprchou

Posilovna: Umožňujeme přístup do posilovny i mimo hlavní pronájem právě za účelem využití posilovacích strojů. Součástí posilovny je i WC a sprcha. V jejím prostoru se navíc nachází kulečník a krátkodobě i stolní fotbal. 


Pronájem celého areálu

Jedná se o tyto prostory: Stará část mimo pokoje v patře, tělocvična a dvůr. Dětské hřiště v zahradě je volně přístupné. V případě zájmu o posilovnu (ať už z důvodu cvičení, pronájmu kulečníku či fotbálku) nebo potřeby pronájmu pokojů v patře staré části je toto nutné nahlásit předem, za příplatek navíc! Viz Ceník


Inventář a zařízení k pronájmu

V ceně pronájmu je ping-pongový stůl, který je možné rozložit v tělocvičně. 

Za příplatek je možné si pronajmout kulečník (cena za Posilovnu), projektor a gril. Viz. Ceník


Sezónní příplatky

V zimním období je v ceně pronájmu zahrnuto topení, v letním pak pronájem stanu a lavic. Povinnosti nájemce

(vyňato ze smlouvy o pronájmu, informujte se také v Provozním řádu KCT)

  • Nájemce je povinen se seznámit s Provozním řádem.
  • Proti podpisu je nájemci propůjčen klíč od KCT. Tím se stává odpovědnou osobou.
  • Odpovědná osoba se zavazuje, že bude prostory KCT využívat správným a odpovídajícím účelům uvedeným ve smlouvě a neodporujícím podmínkám Provozního řádu.
  • Odpovědná osoba ručí za případné vzniklé škody, bezpečnost a pořádek v budově a je zodpovědná také za osoby, kterým umožní přístup do budovy.
  • Každý uživatel a držitel propůjčeného klíče je povinen dbát pokynů k zabezpečení budovy (viz Provozní řád KCT) a pokaždé budovu při odchodu řádně zamknout.
  • Uživatelé objektu, jeho prostor a jejich příslušenství jsou povinni v maximální míře přispět k udržování čistoty a pořádku ve všech jimi užívaných prostorách i okolí (dvůr, parkoviště, dětské hřiště, ...)
  • Nájemce vrací prostory a zařízení ve stavu, v jakém byly převzaty.
  • Bez předchozího souhlasu pronajímatele je zakázáno upevňovat do podlah, stěn, obkladů a stropů hřebíky a šrouby, vrtat do nich otvory nebo jinak poškozovat budovu nebo její zařízení. Takovéto poškození musí nájemce opravit na své náklady. Zákaz se váže i na lepení předmětů na okna a prosklené dveře.
  • Nájemce se zavazuje dodržovat zásady protipožární prevence (viz Provozní řád).
  • V případě zjištěného porušení povinností nájemce při činnosti vylučující se účelu pronájmu nebo ohrožující zdraví nebo majetek může pronajímatel udělit finanční sankci nebo rozhodnout o okamžitém ukončení pronájmu.
Vytvořte si webové stránky zdarma!